Sprzedaż domeny (cesja) lub dzierżawa – transferowy.pl

Strona transferowy.pl została wypozycjonowana przez nas na 1-2 miejsce w wyszukiwarce Google w skali Polski. Wypozycjonowane frazy to : transfer sitodrukowy, transfery sitodrukowe, termotransfer sitodrukowy, termotransfery sitodrukowe . Domena jest założona 1,5 roku temu.

Dlaczego chcemy odstąpić tę domenę? Przeczytaj do końca ten artykuł.

Jesteśmy firmą reklamową , która utrzymuje się z druku reklamowego w kilku dziedzinach w tym sitodruku . Oprócz tego pozycjonujemy strony internetowe na własne potrzeby i mamy do tego serwer, kilkanaście domen z katalogami do pozycjonowania.

1,5 roku temu powstał pomysł stworzenia domeny transferowy.pl dla działalności i produkcji termotransferów sitodrukowych. Pozycjonowanie strony przyniosło efekty, wskoczyła ona na 1-2 miejsca na wymienione wcześniej frazy. Ze strony przyszło zapytań na kwotę 70 tys zł w ciągu roku z możliwością współpracy od dwóch dużych producentów odzieży roboczej. Ale zrezygnowaliśmy z tej współpracy i wykonywania zamówień. Fizycznie nie dalibyśmy rady obsłużyć tych zleceń, bez zatrudniania nowych pracowników i ich przeszkolenia. Polski Ład niestety wykańcza przedsiębiorców.

Zapadła decyzja o odstąpieniu (cesji) domeny lub jej dzierżawy.

Cesja domeny

Wypozycjonowaną domenę transferowy.pl wyceniamy na 3000 zł +VAT. Odbywa się to jako cesja – przekazanie praw do użytkowania domeny na innego użytkownika przez NASK rejestratora domen pl . W przypadku sfinalizowania transakcji na adres dotychczasowego oraz nowego właściciela domeny zostanie wysłana przez rejestratora domeny (pewnie to będzie NASK) wiadomość email z linkiem który należy kliknąć aby potwierdzić zmianę właściciela. Tutaj kończy się nasza rola. I życzymy powodzenia i rozwijania strony i wielu zamówień.

Jeżeli nabywca chce zachować stronę umożliwiamy dostęp do serwera FTP w celu jego skopiowania. Jeżeli na nowym serwerze strona będzie oparta na WordPress możemy udostępnić spakowaną kopię strony dla wtyczki „All in One Migration” . Strona jest dostosowana do pozycjonowania w Google. Koszt przekazania samego projektu strony opartej na „WordPress” – 1000zł +VAT. Drogo i nie drogo.

W przypadku cesji proszę przeczytaj . Bardzo ważne do pozycjonowania tej strony !!!

Dzierżawa domeny

Na czym polega dzierżawa domeny? Koszt miesięczny dzierżawy domeny to 500zł+VAT. Wystawiamy fakturę VAT

Udostępniamy naszą stronę ze zdjęciami i tekstami, na naszym serwerze. Państwo wstawiacie swój cennik, logo i dane teleadresowe oraz własny adres email nie powiązany z domeną transferowy.pl. Chodzi o ochronę przed wysyłaniem spamu z tej domeny . Można wstawić swoje teksty i zdjęcia. Jednak odbywa to się pod naszą kontrolą. Strona jest przygotowana również pod kątem pozycjonowania i nie chcemy obcej ingerencji, żeby ten porządek został wywrócony. Umowa jest rozliczana co miesiąc przez wystawienie i opłacenie faktury proformy a następnie faktury VAT. Jesteś jedynym użytkownikiem tej strony ( inaczej się nie da). Czuj się jak jej właściciel. Nic nie ingerujemy, chyba że na Twoją wyraźną prośbę. W przypadku braku płatności uznajemy umowę za wygasłą i wstawiamy wtedy nasze dane teleadresowe.

W czasie dzierżawy dalej pozycjonujemy na poprzednie frazy oraz dodajemy obecnie nowe do pozycjonowania termotransfer plastizolowy transfer sitodruk. Można zaproponować dodatkowe frazy na które ma być pozycjonowana strona w czasie dzierżawy. Jednak takie pozycjonowanie trwa kilka miesięcy i efekty nie będą widoczne od razu.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu tel. 607 080 507 lub transferowypl@gmail.com