Sprzedaż domeny (cesja) dzierżawa

Ta domena jest wystawiona do cesji lub dzierżawy na sprzedaż. Jednak ta firma z branży sitodrukowej , która zdecyduje się na kupno, musi przestrzegać zasad po cesji domeny, żeby utrzymać wysoką pozycję w Google na 1-2 miejscu w skali Polski na pozycjonowane frazy : transfer sitodrukowy, termotransfery sitodrukowe, transfery sitodrukowe.

Więcej szczegółow: https://transferowy.pl/sprzedaz-domeny/

Innych branż typu transfery piłkarskie, transfery zawodników, transfery pieniędzy nie będzie to dotyczyło.

Ważne przeczytaj!

Wszystkie linki zawarte w menu strony są bardzo ważne . Są one wypozycjonowane w Google i mają swoje powiązania z wyszukiwawarki Google, są traktowane jako adresy podstron do strony transferowy.pl

Co to oznacza? . W przypadku wykasowania wszystkich podstron z układu strony w tym przypadku:

transfer plastizolowy

będzie to bardzo nie pożądane do pozycjonowania strony i pozycja strony zacznie spadać w wyszukiwarce.

Dlaczego tak się dzieje? W wyszukiwarce wszystkie podstrony są zindeksowane i mają swój adres np : https://transferowy.pl/transfery-sitodrukowe/. Jeżeli teraz po kupnie domeny skasujemy wszystkie podstrony np: transfery sitodrukowe i wstawimy np inne nowe : transfery sitodrukowe na koszulki , Będzie to nowy adres dla robotów indeksujących i pod taki nowym adresem zaindeksuje on nowa podstronę. Ale dalej w Googlach istnieje link do starej podstrony: transfery sitodrukowe. Jeżeli ktoś wejdzie na ten linki lub robot to zostanie wyświetlony/ zaindeksowany błąd strony :” „Błąd 401 Nieautoryzowany to kod stanu który oznacza, że ​​strona, do której próbujesz uzyskać dostęp, nie może zostać załadowana”- bo jej fizycznie nie ma. A do pozycjonowania błędu tego wyszukiwarka Google nie lubi .Należy wtedy webmasterowi lub informatykowi przekazać informację, że musi zrobić przekierowanie tego linku o kodzie 301 do właściwej istniejącej nowej strony. Ale to już jest działanie na serwerze strony(wyższa szkoła jazdy) lub przy pomocy wtyczki – plugin jeżeli strona oparta jest na WordPress (bardzo łatwe).